PoPera

ARTYŚCI

 

  KAROLINA BARYGA

  Śpiewaczka operowa i aktorka; absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie; stworzyła Teatr Muzyczny Popera; współpracowała z Filharmonią Narodową w Warszawie; zadebiutowała na deskach Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie w tytułowej roli „Halki” w operze „Halka” Stanisława Moniuszki; Koncertowała w kraju i za granicą m.in. Norwegia, Niemcy, Francja, Litwa, Czechy.

 

 

 

  GRZEGORZ BARYGA

  Wokalista i aktor; studiował w Akademii Muzycznej w Gdańsku, od wielu lat tworzy własne projekty muzyczne i muzyczno – teatralne; z Teatrem Muzycznym Popera związany od początku działalności; pomysłodawca Tygodnia Kultury Polskiej na Lofotach (Norwegia), współpracował m.in. z Ambasadą RP w Oslo oraz Warszawskim Towarzystwem Muzycznym.

                                                                           

 

 

 

  PAWEL BOGDANOWICZ

  Pianista, aranżer, pedagog muzyczny oraz animator projektów artystycznych adresowanych do dzieci, młodzieży i osób niepełnosprawnych. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie; w Teatrze Muzycznym Popera – aktor, akompaniator i konsultant muzyczny.